Warsztaty

Chodzi o to, żeby zakasać rękawy i coś zrobić. Tak wyglądają organizowane przez naszą Fundację warsztaty. Nie ma tu miejsca na nudę ani bezczynne wpatrywanie się w ścianę. Trzeba się zmęczyć, ubrudzić i napracować. Ale jaka to wspaniała i satysfakcjonująca przygoda!

W Fundacji wierzymy, że każdy może spróbować swoich sił w działaniach artystycznych, dlatego do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich - nie tylko tych już zainteresowanych sztuką albo rozwijających swoje talenty. Spotkanie z różnymi formami plastycznymi może stać się doskonałą okazją do odkrycia nowych, nieznanych dotąd predyspozycji. Zaangażowanie się w proces twórczy pozwoli też lepiej rozumieć sztukę i otaczającą rzeczywistość, i poznać narzędzia do wyrażenia tego, co trudno ująć w słowa.

Nasza oferta warsztatów ciągle się rozwija i kształtuje, wracajcie tutaj, żeby zobaczyć, co nowego dla Was przygotowaliśmy.

Najbliższe warsztaty

2023-09-21

Witraż

Zapraszamy na kurs witrażu tradycyjnego dla początkujących! Podczas 22 godzin pracy pod okiem instruktora każda osoba własnoręcznie wykona witraż! Zbieramy grupę, która ruszy 13 stycznia 2024!

Czytaj dalej

2023-07-24

Ceramika

We wrześniu ruszają regularne zajęcia ceramiczne w naszej pracowni przy al. Słowackiego! Zapraszamy w każdy czwartek: dzieci (od 7 lat) i młodzież w godzinach od 18.00 do 19.00, a dorosłych od 19.30 do 21.00.

Czytaj dalej

2023-04-18

Architektura

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej, w różnym stopniu zainteresowanych tworzeniem i projektowaniem przestrzeni

Czytaj dalej

2023-04-18

Architektura naturalna

W czasie warsztatów uczniowie nie tylko zdobędą wiedzę o materiałach i technikach budowlanych, ekologii i architekturze, ale także będą mieli niepowtarzalną okazję do twórczego działania

Czytaj dalej

Podziel się:

Zajrzyj również na strony naszych projektów

Polish Modern Glass ArtZielony Dom