Aktualności

Fundacja WyspArt - Polskie szkło artystyczne na Arte Genova 2024

2024-02-05

Polskie szkło artystyczne na Arte Genova 2024

2024 to trzeci rok realizacji projektu „Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Fundacji WyspArt" w ramach PROO. Przygotowujemy się do prezentacji polskiej sztuki na na międzynarodowej arenie. W lutym wyruszymy do Genui, we Włoszech by promować polskie szkło artystyczne podczas Międzynarodowych Targów Sztuki ArteGenova.

Polska szkoła szkła artystycznego ma długą tradycję, a ośrodki Dolnego Śląska, z Wrocławiem na czele, śmiało mogą wyznaczać trendy. W Genui zaprezentujemy prace trzech artystek, absolwentek wrocławskiej ASP: Magdaleny Zarychty, Lidii Stanek-Wichlińskiej i Katarzyny Karbownik-Urbańskiej. Przez cały czas trwania targów obecna będzie Magdalena Zarychta. Wszystkie prezentowane prace można będzie kupić.

Zapraszamy do Genoa Exhibition Center – BLUE Pavilion (wejście od Placu JF Kennedy 1), na stoisko nr 17 w pawilonie B, w strefie Contemporary Art. Talent Show. Targi są otwarte od 16 do 18 lutego, w godzinach od 10.00 do 20.00. Bilet można kupić online lub na miejscu.

 

 

 

Podziel się:

Zajrzyj również na strony naszych projektów

Polish Modern Glass ArtZielony Dom