Aktualności

Fundacja WyspArt - Zamknięcie pierwszej części projektu

2022-12-31

Zamknięcie pierwszej części projektu

Zakończyliśmy realizację pierwszej części projektu pt.: „Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Fundacji WyspArt”.

Pierwszy rok za nami - był nasycony działaniami, skomplikowanymi i intensywnymi aktywnościami.  Powstały dokumenty - plan strategii rozwoju organizacji, plan promocji, fundraisingowy, marketingowy, które będą wdrażane w najbliższych latach. Została zrealizowana nowoczesna strona internetowa - narzędzie promocji, reklamy, komunikacji ze stałymi odbiorcami (wersja dla niedowidzących) i potencjalnymi nowymi. Strona jest dostosowana do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku. Przeszkoliliśmy 4 osoby z zakresu fundrisingu.  Zostały zakupione piece do ceramiki i szkła, ekspozytory, meble, narzędzia i materiały, dzięki którym będziemy mogli profesjonalnie prowadzić działalność statutową.

Przygotowaliśmy pomieszczenie, w którym znajdują się piece do wypału ceramiki i szkła - nasza nadzieja na nowe źródła dochodów. Nad prawidłową realizacją zadania czuwały zatrudnione osoby: osoba odpowiedzialna za obsługę finansową oraz osoba odpowiedzialna za realizację wniosku oraz rozwój organizacji. Zaprojektowana księga znaków - system identyfikacji wizualnej. pozwoli na profesjonalną realizację planu promocji i marketingowego w kolejnych latach.

 

znaki-strona-www-4.png 

proo-zestawienie-1-plik-edytowalny-kolor.jpg

Podziel się:

Zajrzyj również na strony naszych projektów

Polish Modern Glass ArtZielony Dom