Wyspart - aktualnoÂci aktualnoÂci
aktualnoÂci
Wyspart - polski Wyspart - wybĐâr jezyka/language choice Wyspart - english Wyspart
wyniki-konkursu-plastycznegeo--kultury-swiata--etiopia
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGEO
(dodano 15 maja 2013)

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„KULTURY ┼ÜWIATA”
EDYCJA 2012/2013
"ETIOPIA"


Pod honorowym patronatem:


ROMANA ROJKA KONSULA HONOROWEGO ETIOPII
MARKA SOWY MARSZA┼üKA WOJEWÓDZTWA MA┼üOPOLSKIEGO
ALEKSANDRA PALCZEWSKIEGO MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY



Drodzy Uczestnicy

Bardzo dzi─Ökujemy za wszystkie nades┼éane prace, otrzymali┼Ťmy ich oko┼éo kilku tysi─Öcy z ca┼éej Polski. By┼éa te┼╝ jedna ma┼éa praca, która zaw─Ödrowa┼éa przez pomy┼ék─Ö a┼╝ do Etiopii, wróci┼éa do nas z piecz─ůtk─ů z Addis Abeby.


Nagrodzili┼Ťmy i wyró┼╝nili┼Ťmy du┼╝o wi─Öcej uczestników ni┼╝ planowali┼Ťmy, poniewa┼╝ poziom prac by┼é bardzo wysoki i bardzo trudno by┼éo nam wybra─ç te najpi─Ökniejsze.


Przewidywali┼Ťmy 12 laureatów a jest ich 23, ponadto 50 wyró┼╝nie┼ä oraz 237 kwalifikacji do wystawy. W sumie docenili┼Ťmy 310 prac. Serdecznie gratulujemy zaanga┼╝owania, pomys┼éów oraz oczywi┼Ťcie talentu.


Dzi─Ökujemy tak┼╝e nauczycielom, opiekunom, rodzicom za pomoc, zach─Öt─Ö oraz opiek─Ö nad twórcami.


W zwi─ůzku z du┼╝─ů ilo┼Ťci─ů prac, wystaw─Ö oraz uroczyste rozdanie dyplomów planujemy dopiero po wakacjach.


Laureaci otrzymuj─ů dyplomy oraz nagrody ksi─ů┼╝kowe, wyró┼╝nieni dyplomy a osoby,  którym przyznano kwalifikacje do wystawy b─Öd─ů bra┼éy w niej udzia┼é wraz z pozosta┼éymi nagrodzonymi (osoby te nie otrzymuj─ů dyplomów). Gratulujemy jeszcze raz!


UWAGA!


WYSY┼üAMY SKANY DYPLOMÓW TYLKO :

Dla uczniów szkól podstawowych, klasa VI
oraz  gimnazjalistów klasa III (laureaci oraz wyró┼╝nieni)

b─Ödziemy wysy┼éa─ç skany dyplomów jeszcze w tym roku szkolnym, je┼Ťli wyra┼╝─ů takie ┼╝yczenie wy┼é─ůcznie drog─ů mailow─ů (fundacja@wyspart.pl).


Bardzo prosimy o kontakt osoby, których nazwiska zaznaczone s─ů na kolor czerwony- brakuje nam numerów telefonów.

Kolejno┼Ť─ç podawanych nazwisk we wszystkich kategoriach jest przypadkowa.

 

Kategoria I: 3-5 lat:

 
Laureaci:


1.    Szymon ┼ü─Öczewski 5 lat, ┼üód┼║
2.    MARTYNA PIPOWSKA 5 LAT, PRUSZCZ POMORSKI
3.    Rados┼éaw D─Öbski 4,5 Lat,   Wo┼║niki
4.    Mariusz Sala, 5 lat, Osiek    

Wyró┼╝nienia:

 
1.    Maria Wicher 3 lata9 miesi─Öcy, Grodzisk Mazowiecki
2.    OLIWIA BRYK 5 LAT, PRZEMY┼ÜL
3.    Klaudia Ignacak 5 lat, Warszawa
4.    Maria O┼éów 4 lata, Kowale
5.    Cyprian Wo┼║niak 5 lat, K┼éodne
6.    Robert Witala 5 lat, Miko┼éów
7.    Oliwia Krawczyk 4 lata,  Trzemeszno
8.    Agata Truty 5 lat, Nowy Targ
9.    Karolina Potempa 3 lata,  Lubliniec
10.    Oliwia Wojciechowska 5 lat, Kraków

Kwalifikacje  do wystawy:

11.    Magdalena K─Öpka 4 lata,  Zabrze
12.    ┼üukasz Cie┼Ťlak 4 lata, Kowale
13.    MAGDALENA KO┼üTUNIAK 5 LAT,  PRZEMY┼ÜL
14.    Zuzia Chmiel 5 lat, Kraków
15.    Miko┼éaj Olewski 5 lat, ┼üód┼║
16.    Martyna Samociuk 5 lat, Zabrze
17.    Malczewska Maja 5 lat, Zabrze
18.    Magdalena Wala 5 lat,  Rybnik
19.    Zosia Rozenfeld 5 lat, Bydgoszczy
20.    Ada Bojanowicz 5 lat,  Warszawa
21.    Weronika Domaga┼éa 4 lata, Warszawa
22.    Anitka Biernat 4 lata, Warszawa
23.    Julia Doniec 4 lata, Kraków
24.    Marta Labuda 4 lata, Trzemeszno
25.    Maksymilian Bruski 4 lata, Warszawa
26.    Helena Wicher 5 lat,  Grodzisk Mazowiecki
27.    Zuzanna Klainszmit 5 lat, Ko┼Ťcierzyna
28.    Nikola Szulda 5 lat, Kraków
29.    Tymon D─ůbek ,5,5lat,  Sosnowiec
30.    Julia Jankowska 5 lat, Ko┼Ťcierzyna

Kategoria II : 6-12 lat

Laureaci:


1.    ┼üukasz Bucior, 9 lat; Tarnawatka
2.    Aleksandra Tarka, 10 lat; Warszawa
3.    Zuzia Wieczorek, 10 lat; Rybnik
4.    Weronika Piecyk, 10 lat; Szczecin
5.    Aleksandra Brozenbach, 9 lat; Kraków
6.    Krystian Gadzina, 6 lat; Ko┼║mice Wielkie
7.    Jan Marzecki, 11 lat; Marklowice
8.    Julia Silezin, 12 lat; Kraków
9.    Jakub Piela, 8 lat; ┼üabunie
10.    Piotr P┼éatek, 12 lat; Mielec

Wyró┼╝nienia:


1.    Zofia Sojka, 11 lat; Bobowo
2.    Adrian Wincencik, 9 lat; Kraków
3.    Karolina Zdunek, 11 lat; Boles┼éawiec
4.    Alex Badora, 7 lat; Cz─Östochowa
5.    Maria Mosiej, 7 lat; Katowice
6.    Tytus Rzepkowski, 11 lat; Kraków
7.    Marzena Broda, 12 lat; Grybów
8.    Oliwia Mate┼äka, 8 lat; Sztum
9.    Kinga K┼éósek, 8 lat; Kraków
10.    Anna Markowska, 6 lat; Szczecin
11.    Zuzia Góral, 6 lat; Wojkowice
12.    Jacek Jagie┼é┼éo, 9 lat, Kraków
13.    Kornelia Grzelczak, 8 lat, ┼╗ary
14.    Izabela Gabrychowicz, 9 lat; Bydgoszcz
15.    Igor Sobota, 8 lat, Kraków
16.    Maja Piekarska, 6 lat; ┼üód┼║
17.    Otylia Wójcik, 6 lat; M─Öcina
18.    B┼éa┼╝ej Wyrowski, 9 lat; Kraków
19.     Piotr Rusinek, 12 lat, Krzeszowice
20.    Ewelina Bulande, Kraków

Kwalifikacje  do wystawy:

21.    Daria Sobolewska, 11 lat; Szczecin
22.    MATEUSZ WOLNIACZYK, 10 LAT; D─äBROWA GÓRNICZA
23.    Natalia Wilczak, 11 lat, Zabrze
24.    Tetyana Almayeva, 8 lat; Warszawa
25.    Patrycja Po┼Ťpiech, 8 lat; Zabrze
26.    MADZIA KUREK, 8 LAT;
27.    Katarzyna Szponar, 10 lat , Tarnawatka
28.    Kamila Ka┼éu┼╝na, 11 lat; ┼╗yrardów
29.    Jakub Damasiewicz, 8 lat; Klonowo
30.    Jakub Wyrobek, 8 lat; Bia┼éo┼Ťliwie,
31.    Agnieszka Kuban, 12 lat; Cz─Östochowa
32.    Olga Szczypu┼éa, 12 lat; Kraków
33.    Maciej B┼éaszczak, 12 lat; ┼ü─Öczna
34.    Julia Krzysztofik, 8 lat; ┼üód┼║,
35.    Jagoda Orlik, 8 lat; Pszczyna,
36.    Wiktoria Kami┼äska, 11 lat; Sosnowiec,
37.    Natasza Gamrot, 8 lat, Warszawa
38.    Weronika Mruk, 11 lat, Tarnawatka
39.    Julia Smyk, 11 lat; Tarnawatka
40.    DOMINIK ┼╗YTNIAK, 10 LAT
41.    Patryk Kocio┼é, 11 lat; Boles┼éawiec
42.    Maciek Sarna, 8 lat, Rybnik
43.    Agnieszka Chrapkiewicz, 11 lat; Witów
44.    Magdalena Augustyniak, 11 lat; Konstantynów ┼üódzki,
45.    Mateusz Rogulski, 12 lat; Sobolew
46.    Adrian Lema, 11 lat; Halinów
47.    Kasia Jasi┼äska, 8 lat; Warszawa
48.    Ma┼égorzata Szulc, 12 lat; Bia┼éo┼Ťliwie
49.    Wiktoria Pustelnik, 9 lat; Kraków
50.    Pawe┼é Koleczko, 12 lat; Mys┼éowice
51.    Wiktoria Janaszek, 10 lat; Gryfów ┼Ül─ůski
52.    Dominika Dereniowska, 12 lat; Wo┼║niki
53.    Dagmara Szpila, 9 lat; Toru┼ä
54.    Jakub Klasa, 8 lat; Ko┼Ťcierzyna
55.    Piotr Cebulski, 11 lat; Radwanowice
56.    Micha┼é Tarcha┼éa, 12 lat; Warszawa
57.    Aleksander Kami┼äski, 9 lat; Tychy
58.    Aleksandra Jackiewicz, 10 lat; Kraków
59.    Wiktoria Zdun, 11 lat; Kraków
60.    Weronika Koczot, 10 lat, Kraków
61.    Jakub Bankiewicz, 12 lat; Bochnia
62.    Marcel Wanka, 7 lat, Klonowo
63.    Aneta Papierkiewicz, 12 lat, Z─ůbrowo
64.    Emilia Pacocha, 12 lat; Tarnów
65.    Oliwia Dudkiewicz, 8 lat; Che┼ém
66.    Marcelinka Kowalczyk, 8 lat; ┼üukowica
67.    Kamila Kowalska, 9 lat; Kraków
68.    Grzegorz Pi─ůtek, 12 lat; Budzów
69.    Paulina Zwyrtek, 11 lat; Katowice
70.    Daria Guz, 10 lat; W┼éadys┼éawowo
71.    Monika Malesa, 11 lat; Ustka
72.    Julia Pasko, 11 lat; Katowice
73.    Mi┼éosz Zapora, 7 lat, Che┼ém
74.    Wiktoria Szatkowska, 8 lat, Kraków
75.    Martyna Gemziak, 11 lat; ┼╗yrardów
76.    Julia Trocka, 8 lat; Szczecin
77.    Rafa┼é ┼Üwierczewski, 12 lat; Rybnik
78.    Jakub Chlipa┼éa, 12 lat, Kraków
79.    MA┼üGORZATA P─śTLAK, 12 LAT; PRZEMY┼ÜL
80.    Natalia Kowalik, 12 lat; Kraków
81.    Karolina Sta┼äko, 12 lat; Gryfino
82.    GABRIELA SOLARZ, 8 LAT; PRZEMY┼ÜL
83.    Aleksandra Kopy┼Ťcia┼äska, 11 lat; Krynica Zdrój
84.    Natalia Kwa┼Ťniewska, 11 lat; Lgota
85.    Jeremiasz Marciniak, 10 lat; Pozna┼ä
86.    Maciek Guzik,11 lat; Kraków
87.    Luiza Anna Kaszubowska, 9 lat; Rypin
88.    Marianna Krajewska, 11 lat; Pozna┼ä
89.    Izabela Sasin, 10 lat; Bojanowo
90.    Artur Sta┼Ťkiewicz, 12 lat, ┼ü─Öczna
91.    Wojciech Wiktor, 8 lat; Teresin
92.    Nicola Wójcik, 11 lat; Sosnowiec
93.    Natalia O┼╝óg, 11 lat; Tomaszów Lubelski
94.    Emilia Pietruszka, 11 lat; Lubin
95.    Wiktoria Kierubi┼äska, 10 lat; Sochaczew
96.    Rafa┼é Iwan, 7 lat; ┼Üwiebodzin
97.    Magdalena Szalwa, 10 lat; Rzeszów
98.    Joanna Doma┼äska, 11 lat, Por─Öba Wielka
99.    Damian P┼éodowski, 11 lat; ┼╗yrardów
100.    Magda Zachura, 12 lat; Budzów
101.    Jakub Pytel,11 lat ; Laskowa
102.    Kalina Bernatowicz, 6 lat; Kraków
103.    Monika Gibowska, 12 lat; Chwalibogowo
104.    Samanta Kurman, 9 lat; Szczecin
105.    Agata Milewska, 8 lat; Tychy
106.    Paulina Miszczak, 11 lat; Tychy
107.    Katarzyna Baranik, 8 lat; Sadlinki
108.    Agnieszka Iwanek, 12 lat; Lubatów
109.    Karolina Hytro┼Ť, 12 lat, Krzeszowice
110.    Laura Plinska, 9 lat; W┼éadys┼éawowo
111.    Hubert Krawczyk, 10 lat; Kraków
112.    Aneta Jop, 10 lat; Szynwald
113.    Karol Szweda, 11 lat; Marklowice
114.    Liwia Sterczewska, 11 lat; Mykanów
115.    Micha┼é Nowak, 9 lat, Kalwaria Zebrzydowska
116.    Kornelia Jezierska, 9 lat; Sztum
117.    Gracjan ┼üabu┼Ť, 11 lat; Kraków
118.    Weronika Grochal, Kraków
119.    Gabriela Gdula, 12 lat; E┼ék
120.    Izabela, 10 lat; Mykanów
121.    Wiktoria Szczepanek, 11 lat; ┼╗abki
122.    Marta Rosiek, 12 lat; Laskowa
123.    Oliwier Zegan, 10 lat; Kraków
124.    Piotr Sarna, 10 lat, Nowy Targ
125.    Samuel Proskura, 12 lat; Krasnystaw
126.    Micha┼é ─ćwik, 10 lat; Kraków
127.    Weronika Marulewska, 12 lat; Kruszwica
128.    Wiktoria ┼Üliwa, 11 lat, Jas┼éo
129.    Wiktoria Smyl, 7 lat, Krasnystaw
130.    Paulina Kasza, 10 lat; Zabrze
131.    Emilia Szkudlarek, 10 lat; Kruszwica
132.    Agnieszka Giwerska, 6lat; S┼éupsk
133.    Justyna Kwiatkowska, 6 lat; Kruszwica
134.    Alicja Kawaler, 6 lat; Milicz
135.    Damian Wi┼Ťniewski, 8 lat; Sztum
136.    Gabriela Wac┼éawska, 11 lat; Szczecin
137.    Dominika Siekierska, 11 lat; Bolechowice
138.    Mi┼éosz Syguda, 9 lat; Wr─Öczyca Wielka
139.    Joanna Andrzejak, 6 lat; ┼üód┼║
140.    Mariam Mohamed Nowak, 6 lat; Osiek
141.    Monika Nowak, 9 lat; Kraków
142.    Natalia Misiak, 6 lat; Warszawa
143.    Aleksandra Kowalska, 6 lat; Teresin
144.    Nadia Czernek, 6 lat; Gromadka
145.    Anna Ka┼éu┼╝niak, 11 lat; Nowy Targ
146.    Kacper Chachlowski, 9 lat; Kraków
147.    Jakub Pietraszak, 10 lat; Nowy Targ
148.    Dorota Mucha, 11 lat; Mielec
149.    Martyna Antosik, 8 lat; ┼╗ukowo
150.    Dominik Matanyj, 9 lat; Kraków
151.    Krystian Kuci┼äski, 12 lat, Krzeszowice
152.    Tomasz Jaki, Kraków


Kategoria III : 13-16 lat:


Laureaci:


1.    Natalia Degórska 16 lat,  Sosnowiec
2.    Natalia Kubler 14 lat, Kraków
3.    Paula Gory┼ä 15 lat, Szczecin
4.    Katarzyna S┼éomczy┼äska 16 lat, Jarocin
5.    Marta K─Öso┼ä 15 lat, Zabrze


Wyró┼╝nieni:


1.    Baltazar Ma┼éek 15 lat, Pszczyna - ┼ü─ůka
2.    Justyna Kruk 16 lat, Przemy┼Ťl
3.    Sylwia Bajor 14 lat,  Mykanów
4.    Maria Olbrych 15 lat, Ro┼╝nowice
5.    Martyna Grucela 14 lat, Waganowice
6.    Piotrek Suchan 16 lat, Wo┼éowice
7.    Partycja Piankowska 13 lat,  ┼üom┼╝a
8.    Julia Filip 15 lat,  Skawina
9.    Julia Kania 16 lat,  O┼Ťwi─Öcim
10.    Ziemowit Paszke 14 lat, Wroc┼éaw

Kwalifikacje  do wystawy:

11.    Anna Stroi┼äska 14 lat, Kwacza┼éa
12.    Monika Otto 14 lat,  ┼ü─Öknica
13.    Zofia Borowska 15 lat,  Warszawa
14.    Zuzanna Siwek 16 lat,  Jarocin
15.    MICHALINA ZIOMEK, 13 LAT; KRAKÓW
16.    Natalia Kmie─ç 14 lat, Mielec
17.    Justyna Bystrek 13 lat, Mielec
18.    Karolina Dziurdzik 15 lat,  Nowy Targ
19.    Katarzyna Bogacka 16 lat, Chrzanów
20.    Joanna Surdek 16 lat, Przemy┼Ťl
21.    Przemys┼éaw Kosi┼äski 14 lat, Siemiatycze
22.    Klaudia Czajka 13 lat,  Kraków
23.    Marta Polit 14 lat,  Ostrowiec ┼Üwi─Ötokrzyski
24.    Justyna Bednarz 14 lat , Kraków
25.    Klaudia Szybalska 16 lat, Olkusz
26.    Katarzyna Dyba┼éa 15 lat, Gliwice
27.    Zofia Jankowska 14 lat, Szczecin
28.    Magdalena Malicka 14 lat,  ┼üódz
29.    Kamil Harnik 14 lat, Kraków
30.    Wiktoria Kamycka 14 lat,  Zabrze
31.    Monika Klechaner, 15 lat, ┼Üwiebodzin
32.    Bartosz Nitecki 14 lat, D─Öby Szlacheckie
33.    Zuzanna Madej 14 lat,  ┼üód┼║
34.    Kajetan Piotr 15 lat,  Pozna┼ä
35.    Katarzyna Winkel 15 lat, Lubin
36.    Kacper Lewandowski 14 lat,  Luba┼ä
37.    Marzena Tylka 15 lat, Rabka Zdrój
38.    Kinga Szmuc 16 lat,  Rzeszów
39.    Bart┼éomiej Róg 15 lat, Krakowie
40.    Agata ┼╗ak 15 lat, Bli┼╝yn
41.    ZUZANNA KWIATKOWSKA 15 LAT,  WARSZAWA
42.    Roksana Marek 16 lat, Kraków
43.    Zuzanna Zychska 14 lat, Bydgoszcz
44.    Anna Bo┼╝ko 13 lat, Krasnystaw
45.    Adrianna Grabowska 15 lat, Lubin
46.    Karolina Warzecha 15 lat,  Krakowie
47.    Oktawia Gwia┼║dzi┼äska 14 lat, Kalisz Pomorski
48.    Aleksandra ┼üysiak 16 lat,  Zamo┼Ť─ç
49.    Magdalena W┼éoczka 16 lat, Wroc┼éaw
50.    Kamila ┼üukaszewska 14 lat, Kraków
51.    Oliwia Kara┼Ť 14 lat, Kraków
52.    Kamila Kuciel 15 lat, Krzeszowice
53.    Maja Strzebo┼äska 14 lat, Kraków
54.    Partycja Zaborska 16 lat, Wroc┼éaw
55.    Julia ┼üy┼╝wi┼äska 14 lat, Szczecin
56.    Magda Jamka 16 lat, Radom
57.    Klaudia Gryze┼éko 16 lat,  O┼Ťwi─Öcim
58.    Kinga Muchowska 15 lat, Szczecin
59.    Zuzanna Wrzoszczyk 14 lat,  Zakopane
60.    Marcin Nowak 13 lat, Opole
61.    Ewelina Ko┼éomyjska 14 lat, ┼üom┼╝a
62.    Bart┼éomiej Zwoli┼äski 15 lat,  ┼üód┼║
63.    Natalia Kraj 14 lat, Kraków
64.    Agnieszka Hoja 15 lat; Ksawerów
65.    Katarzyna Krysi┼äska 13 lat, Warszawa
66.    Paulina Borkowska 16 lat, Brzeszcze
67.    Katarzyna Gwizdak 14 lat, Kraków
68.    Adrianna Czajczy┼äska 16 lat,  Lutomiersk
69.    Aleksandra Skrodzka 16 lat, Gda┼äsk
70.    Roksana Nikodemska 16 lat, Aleksandrów ┼üódzki

Kategoria IV : 17-19 lat:

Laureaci:

1.    KATARZYNA ORZECHOWSKA 17 LAT, KRAKÓW
2.    Adrianna Weber, Kalisz
3.    Marta P┼éatek 17 lat, Sosnowiec
4.    Joanna Dymitruk 17 lat, Hajnówka

Wyró┼╝nieni:

 
1.    Patrycja Smutek 18 lat, Mielec
2.    Teresa Gortych 17 lat, Legnica
3.    Debora Glaza 17 lat,  Nak┼éo nad Noteci─ů
4.    Zuzanna Stanuch 17 lat,  Lublin
5.    Edyta Chuda 19 lat,  Wr─Öczyca Wielka
6.    Mateusz Straci┼éo 18 lat, Brzostek
7.    Patrycja Nieszczesny 19  lat, Wodzis┼éaw ┼Ül─ůski
8.    Tomasz Lewandowski 17 lat, Gda┼äsk
9.    Natalia Prokopiak 17 lat, ┼üukowo
10.    Bartosz Król 18 lat, Kalisz

Kwalifikacje  do wystawy:

11.    Piotr Tomków 19 lat, Mielec,
12.    Patryk Sierpina 19 lat, Mielec
13.    Ewa Galarowicz 21 lat, Nowy Targ
14.    Mateusz Sa┼éuga 18 lat, Legnica
15.    Jacek Czerwonka 17 lat, Przysucha
16.    Kazimierz Galiczy┼äski 17 lat, Przemy┼Ťl
17.    Sylwia Jakowiec 19 lat,  Szczecin
18.    Micha┼é B┼éachowicz 19 lat, Mielec
19.    Wiktoria ┼╗aba 17 lat, Zabrze
20.    KAMILA SKUPIE┼â 18 LAT, KRAKOWIE
21.    AGATA ZASTRZE┼╗Y┼âSKA 18 LAT, D─äBROWA GÓRNICZA
22.    Magdalena Grzybek 17 lat, Gdynia
23.    Natalia Kuropka 17 lat, Wroc┼éaw
24.    Natalia Miko┼éajczyk 17 lat, Kraków
25.    Wiktoria Kmita 17 lat,  Szczecin
26.    Anna Walek 17 lat, Chrzanów
27.    Gabriela Gurniak 17 lat, Szczecin
28.    Karolina Wilk 17 lat, Kraków
29.    Inga Wanierowicz 17 lat, Pozna┼ä
30.    ANNA KLECHANER 17 LAT, ┼ÜWIEBODZIN
31.    Klaudia Nowak 17 lat,Kraków
32.    Wioletta Cerenak 17 lat
33.    Joanna Okorowska 17 lat, Gdynia
34.    Anta ┼üab─Öd┼║ 19 lat, ┼üód┼║ 
35.    Partycja Sowa 18 lat, Kalisz